Partnerzy

apartamenty pod wynajem

W ramach prowadzonej działalności oferujemy naszym klientom dziewięć nowoczesnych i komfortowo wyposażonych apartamentów pod wynajem. Apartamenty znajdują się w trzech różnych rezydencjach starego Krakowa, w bliskiej odległości od Rynku Głównego, i największych zabytków Krakowa. Zapraszamy do bardziej szczegółowego zapoznania się z ofertą naszych apartamentów pod wynajem.

lekarz urolog

Doktor Michał Wolnicki to lekarz specjalista w zakresie urologii i dziecięcej chirurgii. Posiadając kilka specjalizacji z zakresu chirurgii i urologii dziecięcej oraz odbyte staże zagraniczne w Stanach Zjednoczonych, Holandii i Szwecji, zajmuje się leczeniem takich zaburzeń i chorób układu moczowego u dzieci jak stulejka, wodonercze, spodziectwo czy wnętrostwo.

lekarze specjaliści

Przy ulicy Republiki Korczakowskiej 19 w Krakowie znajduje się Centrum Diagnostyczno Lecznicze TopMedyk, które przyjmuje na badania kontrolne i konsultacje z wielu specjalizacji medycznych. Wśród przyjmujących tam lekarzy znajdują się urolodzy, kardiolodzy, chirurdzy, onkolodzy itp. Gabinety TopMedyk specjalizują się w przyjmowaniu i leczeniu dzieci, jednak na wizyty zapraszamy również osoby dorosłe.